שאלות ותשובות

כיצד אחליט אם אני צריך שולחן פנים או חוץ?
שולחן פנים אינו עמיד בפני מזג האוויר, אבל מספק יכולת הקפצה מעולה ונותן ערך טוב להשקעה. עם זאת הם לא יכולים להיות מאוחסנים בתנאים לחים (כמו אסם או מוסך) עם חשיפה ללחות אשר תגרום לפיצוח משטח המשחק. הם גם עשויים להתעוות אם יושארו בחוץ בשמש לתקופת זמן קצרה יחסית. שולחן טניס חוץ עמיד לתנאי מזג האוויר ויכול להיות מאוחסן בבטחה בחוץ במהלך השנה מה שהופך אותו להרבה יותר אמיד לאורך יותר זמן. ניתן להוריד את טבלת ההשוואה לקבלת פרטים נוספים.

מה הם ההבדלים העיקריים בין לוח טניס זול ליקר יותר?
בטווח המחירים של Cornilleau, ככל שהשולחנות יקרים יותר, משטחי המשחק דקים יותר (להשגת יכולת הקפצה טובה יותר), הרגליים יציבות יותר, המסגרות כבדות יותר, הגלגלים גדולים יותר, לרשת יש יותר יכולות התאמה ובנוסף מקבלים עוד תוספות כגון הגנה (על שולחנות החוץ).

האם שולחנות הטניס מספיק עמידים ומתאימים עבור בתי ספר?
כן, Cornilleau מייצרת מגוון רחב של שולחנות, הן פנימיים והן וחיצוניים, עבור מועדונים, בתי ספר ומוסדות. תשומת לב מיוחדת ניתנה לחוסן החומרים על מנת להבטיח שימוש אינטנסיבי. בנוסף יש גם מגוון של מחבטים המיועד לשימוש בבתי הספר.

האם לכל השולחנות יש יכולות של משחק סולו (יחיד)?
כל שולחנות הטניס המתקפלים יכולים לשמש בפועל למשחק סולו (יחיד) - חצי קיפול אחד של השולחן יוצר משטח שבו אתה משחק נגד עצמך.

מה צבע הכדור אותו כדאי לי לבחור?
לבן או כתום, מה שתבחר. יחד עם זאת, כדור כתום בולט ומומלץ יותר, במיוחד על שולחן כחול.איזה צבע משטח שולחן כדאי לי לבחור, כחול או אפור?
פעם היו משתמשים בשולחנות ירוקים, אבל מאז הצבע השתדרג וירוק די עבר מהעולם. כיום בתחרויות ספורט, משתמשים תמיד במשטח כחול, מכיוון שהכדור בולט יותר על משטח כחול, ולכן קל יותר לראות אותו. מצד שני לשימוש ביתי מומלץ יותר משטח אפור, בגלל ההטמעות שלו בגינה ובסביבה באופן כללי, ובכך הוא הופך למעין רהיט מיוחד בגינה.

מאיזה גיל אפשר להתחיל לשחק?
מגיל 4-5 שנים ילד או ילדה יכולים להתחיל ליהנות לשחק טניס שולחן. ישנם אפילו קורסים במועדונים מסוימים בצרפת, המכונים "פינג תינוק". עבור השחקנים הצעירים יש מיני שולחן, אשר גובה השולחן יכול להיות מותאם לגובהו של הילד. הם מאוד מעשיים לאחסון. גובהו של שולחן טניס רגיל הוא 76 ס"מ כך שמגיל 6-7 ילדים יכולים כבר להגיע אליהם.